Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Foto's van Ben van Oosterhout: 14-3 I
Zaterdag 24 maart 2012 Delen
Wederom een serie met grondverzet deze keer. Ben ging kijken hoe loonbedrijf Jenissen druk bezig was met grond rijden. Hiervoor werden een groot aantal verschillende combinaties gebruikt. Wel allemaal met Fendt trekkers natuurlijk.
Deutz-Fahr AgroPrima 4.31 met weidesleep.
D-F DX 4.31 met enkelas mesttank.
New Holland T7050 met een drie assige Multilift XR30S haakarm carrier met Schuitemaker Robusta mesttank van loonbedrijf Van den Heuvel uit Biezenmortel.
Fendt 916? Vario met een Beco Maxxim 260 dumper van loonbedrijf Jennissen uit Den Dungen.
Hier wordt gewerkt aan de omleiding van de Zuid-Willemsvaart.
Nog een Fendt 916 Vario met Beco Maxxim 260.
Fendt 916-Beco 260 combinatie nummer 3.
Fendt 927 Vario met een drie assige Veenhuis haakarm carrier.
Fendt 930 Vario met een AJK Hydro Dumper.
Fendt 930 Vario met een Joskin Trans-KTP 27/65 dumper.
Nieuwe Fendt 722 Vario met Kongskilde Vibroflex cultivator van Jennissen.
DAF XF met oplegger.
Advertentie

Reacties
wel dik spul zo
waarvoor dient die ketting bij het frontgewicht naar de grond toe dan?
wel dik spul zo
Ze zullen wel bij hoogspanningsmasten in de buurt bezig en dan is het verplicht om een ketting over de grond te slepen. Door het spanningsveld wat rond de kabel hangt kan je trekker elektrisch geladen worden omdat je door de rubber banden geisoleerd bent van de grond. Die ketting is er dus voor om dat te voorkomen