FOTO'S VAN NIELS VAN DER BOOM - 22-8 II
Door Niels in Agrifoto Foto's, zaterdag 29 oktober 2011 19:00
22 augustus was zo'n beetje de laaste 'dorsbare' dag in augustus. Veel bedrijven probeerde nog net hun laatste hectare's te oogsten maar om 4 uur 's middags viel de eerste regen al. In deze fotoserie zien we hoe de combines nog net proberen om wat tarwe en gerst te oogsten voordat de regen roet in het eten gooide. Ook wordt er stro geperst en opgeladen.

International 845xl met een Claas Markant 65 pers en Hack SK 24 P verzamelwagen van loonbedrijf Hack uit Kruisland.









De balen worden opgeladen door een Fendt 712 Vario met hefmast en balenklem.






Fendt Farmer 412 Vario met een Peecon kipper en platte wagen.


New Holland T7060 met een Vaia NL/18 kipper en NH TM 165 Ultra met Vaia NL/180 kipper van loonbedrijf Kalis uit Numansdorp.




NH CX 8060 combine.







Aan de overkant is de NH CX 8060 van akkerbouwbedrijf Novifarm uit Numansdorp bezig met zomertarwe dorsen. Hier wordt gelost bij een Fendt 820 Vario met Beco Maxxim 2000 kipper.


Ook de Claas Lexion 550, met een C660 maaibord, is op het perceel aanwezig.


















NH 70-86S met twee platte wagens.
VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.