FOTO'S VAN NIELS VAN DER BOOM - 23-4
Door Niels in Agrifoto Foto's, woensdag 20 april 2011 19:00
Om velden vol met tulpen te zien hoef je niet in de rij te gaan staan tussen 100 miljoen miljard Japanners in de Keukenhof. Rij gewoon naar Goeree-Overflakkee. Ook daar vond je in april een bloemenzee. Niet voor lang, want de kopmachines waren al vroeg in actie. Verder werd ook beregend, gespoten en aangefreesd.

Fendt Farmer 310LS Turbomatik met een Cebeco veldspuit, met 24m brede spuitbomen, van akkerbouwbedrijf 't Zand uit Den Bommel.

Hier wordt een perceel zomergerst gespoten.









Mais zaaien met een New Holland TL 80 Turbo met Monosem vier rijige zaaimachine van melkveebedrijf C. Ras uit Den Bommel.







Daewoo D30S heftruck.

Beregenen van de tulpenbollen.

McCormick CX 70 met Cogem motorpomp en Perrot TR50 110/530 beregeningshaspel van Mastenbroek Bloembollen uit Sommelsdijk.




Er wordt beregend met een Golden Rain beregeningsboom.





Fendt 415 Vario met AVR GE-Force rijenfrees.








Fendt 815 Vario met een Rau Phoenix C50 veldspuit van Lies Struik uit Melissant.



Tulpen koppen met een Massey Ferguson 6160 en Van Dijke kipper van akkerbouwbedrijf De Boed uit Nieuwe-Tonge.








Nieuwe John Deere 7530 met zelfbouw transportkar van Vido Fleur uit Achthuizen.

Tulpen koppen met een zelf gebouwde kopmachine.

Deze staat op een spoorbreedte van 3.15m.

Er worden twee bedden tegelijk gekopt door twee Van Dijke kopmachines.

De machine wordt aangedreven door een motor van een oude Jamafa spruitenplukker.











REACTIES
Er zijn nog geen reacties geplaatst.VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.