Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Ernst-Jan de Vries III
Zaterdag 26 maart 2011 Delen
Inmiddels vond ook Ernst-Jan de eerste aardappelpoters aan het werk afgelopen week in de Veenkoloniën. Verder werd er ook land gespit, geploegd, mest geinjecteren, gezaaid en gecultiveerd met trekkers van Fendt, Renault, Steyr en Claas.

Aardappels poten met een 36 uur oude Fendt 820 Vario van Mts. Scheeve uit Bargeroosterveld. Voorop hangt een Evers Breton cultivator en achter een Grimme GL 34T aardappelpoter.

Scheeve begon op woensdag 16 maart met poten. Inmiddels zat ruim 50 hectare van totaal 650 ha. in de grond.








Het Innovator pootgoed werd aangevoerd met deze Daf XF 95.430, ook van Scheeve.

Scania 113 380 en New Holland verreiker, ook van Scheeve.

Het tweede team van Mts. Scheeve. Het land wordt eerst gespit door een Fendt 820 Vario met Imants spitmachine en vervolgens gepoot door een tweede Fendt 820 met Evers Breton frontcultivator en Miedema Structural PM 40 snarenbedpoter.

Ook deze twee Fendt's zijn dit jaar nieuw aangeschaft. Daarnaast zijn beide pootcombinaties voorzien van Trimble RTK-GPS.





















Claas Arion 640 Cebis met een BSA 10,3m³ mesttank.

De mest werd aangevoerd door Mestdistributie Twente, uit Markelo, met een Daf CF 85.410.








Renault 103.54 met Faucheux voorlader en een Unia/BeBoMa Tur Vario vijf schaar ploeg.


Tybalt zomertarwe zaaien met een Steyr CVT 195, Amazone fronttank, Evers cultivator en Accord zaaimachine van Mts. Mencke uit Emmer-Compascuüm.






Mest onderwerken in Duitsland met een Claas Ares 697 ATZ met 4,5m brede Meyer cultivator.








Advertentie
Reacties