Aan het laden
De pagina wordt geladen, je wordt zo doorgestuurd.
Foto's bestellen
Je hebt zojuist een foto toegevoegd aan je winkelmandje. Je kunt deze nu bestellen of nog meer foto's toevoegen.
Resultaat 1 van 4 getoond
Gastfoto's van Ernst-Jan de Vries II
Vrijdag 22 oktober 2010 Delen
Ook in deze tweede fotoserie, genomen op 16 oktober, kijken we naar een mix van de mais- en aardappeloogst. Zo zien we een Claas en John Deere hakselaar aan het werk en zijn er foto's van het rooien met een Dewulf zelfrijder en verschillende Grimme machines.

Claas Jaguar 870 Green Eye Green Eye Profistar met een RU 600 Xtra maisbek van loonbedrijf Potze uit Roswinkel.

Samen met een Claas Ares 816 RZ met Strautmann GigaVitesse 1840 silagewagen.





Bij de volgende hakselploeg was het helaas niet zo droog. Een John Deere 6910 trekt een Fendt Favorit 924 Vario met Briri silagewagen voort. Er wordt gehakseld door een John Deere 6750 met een zes rijige Kemper bek. Dit alles van loonbedrijf Hulshof uit Valthermond.




Valtra T191 met een Briri silagewagen.







Dewulf RQ 3060 aardappelrooier van landbouwbedrijf Ellerman uit Emmer-Compascuum.




Fendt 820 Vario met een Beco Super 1600 kipper.






Case IH CVX 1135 met een Grimme DL 1500 rooier en Steyr 6140 CVT met een Peecon KW 13000 kipper van akkerbouwbedrijf Timmerman uit Nieuw-Weerdinge.




New Holland T6070 met een Grimme SE 150-60 rooier en NH T7030 met een Bijlsma Hercules 1500 kipper van Gebr. Sikken uit Nieuw-Weerdinge.





Advertentie
Reacties