FOTO'S VAN NIELS VAN DER BOOM - 18-6
Door Niels in Agrifoto Foto's, zondag 1 augustus 2010 20:00
Ondanks dat vrijdag 18 juni een grauwe en grijze dag was zagen we toch wat actie op het land. Zo werd er op Voorne-Putten kunstmest gestrooid, gras geharkt, balen geperst, gewikkeld, opgeladen en nog veel meer.

Kunstmeststrooien op een perceel voerbieten met een Case 1294 en Amazone ZA-M MAX-Tronic 1500 strooier van Mts. Langestraat uit Abbenbroek.










Gras harken met een Ursus C-360 en Deutz-Fahr KS 90 DN hark van Henk Beukelman uit Abbenbroek.




Case International MX 135 met een Kverneland UN 7655 wikkelaar van loonbedrijf M. Poldervaart uit Oudenhoorn.





Case IH CVX 1145 (NH TVT 135) met een New Holland BB950A grootpakpers.


David Brown 990 met een Welger AP 61 pers van Mts. Langestraat.






























DB 885 met een Schouten weilandbloter van Mts. Langestraat.










Een nieuwe Massey Ferguson 7495 Dyna-VT met een eveneens nieuwe Kuhn LSB 1290 Power Density grootpakpers van loonbedrijf Gebr. Van Bergeijk uit Zuidland.



De balen worden opgeladen door een JCB Loadall 531.70 Agri Super verreiker met Kemp balenklem.



REACTIES
Er zijn nog geen reacties geplaatst.VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.