FOTO'S VAN NIELS VAN DER BOOM - 17-10 I
Door Niels in Agrifoto Foto's, vrijdag 23 oktober 2009 20:00
Tussen de buien door was het op 17 oktober toch nog een schitterende dag. Veel boeren waren bezig met het ploegen en zaaien van wintertarwe. Ook moesten er hier en daar best nog wel wat aardappelen gerooid worden.

New Holland T6080 met Rumptstad RPV 140-480 vier schaar ploeg van Peter Boer uit Klaaswaal.








Fiat 780 met veldspuit/kantenspuit.


Wintertarwe zaaien met een NH TS110A Delta met Lely kopeg en Polymat zaaimachine.









Uienland ploegen met een John Deere 6620 met Rumptstad RPV 140-480 ploeg van Henk de Koning uit Klaaswaal.







NH TVT 135 met Lemken Vari-Opal vier schaar ploeg met Cappon vorensnijder van akkerbouwbedrijf Van der Hoek uit Klaaswaal.



Wintertarwe zaaien met een NH T5060 met Maschio kopeg en Amazone D9-30 zaaimachine.











Massey Ferguson 158 met Bordin schuif.


Fendt Farmer 412 Vario met Amac LK 4 en AVR Rafale loofklappers van Wim Teunis Reedijk uit Klaaswaal.







Aardappels rooien met een Fendt 716 Vario met Grimme GV 3000 rooier en Fendt Farmer 309 met Veenhuis kipper.











REACTIES
was 1 loofklapper niet genoeg???
Nee
Blijkbaar wel, want die amac draait niet mee

frontgewicht

Die loofklapper was er speciaal aan gehangen zodat we wat meer reacties op de website krijgen over of dat iemand wel zomaar een loofklapper voorop zijn trekker mag hangen. Uit het jury rapport van de registreerde leden van Agrifoto blijkt van niet.
Ja, de loofklapper draaide wel en werd gebruikt om het bovenste gedeelte van het loof af te slaan wat erna door de AVR klapper netjes werd afgemaakt. Werkt bijzonder wel moet ik zeggen. Deze boer heeft altijd met twee loofklappers gereden en klapt ook vaak nog groen loof. Daarom dus. Maar niet verder vertellen hoor.
Ja, de loofklapper draaide wel en werd gebruikt om het bovenste gedeelte van het loof af te slaan wat erna door de AVR klapper netjes werd afgemaakt. Werkt bijzonder wel moet ik zeggen. Deze boer heeft altijd met twee loofklappers gereden en klapt ook vaak nog groen loof. Daarom dus. Maar niet verder vertellen hoor.
ik wil niet vervelend zijn hoor, maar waarom zeg je dat met die 2 loofklappers niet bij je eerste reactie?
VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.