FOTO'S VAN NIELS VAN DER BOOM - 21-2 I
Door Niels in Agrifoto Foto's, maandag 3 maart 2025 19:00
Op de warmste dag van het jaar, tot nu toe, was het behoorlijk druk in de polder. Verschillende akkerbouwers maakte van de mogelijkheden gebruik om te ploegen en tarwe zaaien. Bij de veehouders werd ondertussen bemest met drijfmest en vaste mest.

Zomertarwe zaaien op bietenland bij akkerbouwbedrijf Hanse in Biddinghuizen.

Door hun Deutz-Fahr Agrotron 6140.4 TTV met Kuhn TF 1512 fronttank, HRB rotorkopeg en BTF 3000 kouterbalk.










Aan dezelfde weg was ook akkerbouwbedrijf Mul uit Biddinghuizen zomertarwe aan het zaaien.

Claas Ares 577 ATZ met Kverneland DF1 fronttank, NG-M 101 kopeg en CX2 kouterbalk.






Fendt 516 Vario S4 met Kverneland EG 100 4-schaar van akkerbouwbedrijf Zwanenveld uit Biddinghuizen.










En ook hier ging er zomertarwe de grond in. We zien een Deutz-Fahr Agrotron 130 met Kverneland DF1 fronttank, VSS Agro Drukrol, Kverneland kopeg en f-drill CB kouterbalk.




Loonbedrijf Breure - De Waard aan het sleepslangen.

Fendt 720 Vario Gen7 met Schouten Cobra dubbel slangenhaspel en Spider bemester.








John Deere 6215R met Samson Flex 16 meststrooier van loonbedrijf Dekker uit Putten.





De mest werd geladen door een Doosan DX 140W van Dekker.

Ook loonbedrijf Hut uit Zeewolde reed met de meststrooier.

Fendt 822 Vario met Tebbe MS 240.



REACTIES
Er zijn nog geen reacties geplaatst.VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.