Resultaat 1 van 4 getoond

De top 5 van november

Zondag 05 december 2021

De nummers 1 en 2 van november zijn misschien niet series die je direct zou verwachten. Evenementen bleken erg populair, misschien wel vanwege hun relatieve zeldzaamheid. Toch scoorde ook het oogstwerk in aardappelen- en bieten veel kijkers.

Top 5 best bekeken fotoseries (logs) in november:

1: Plaats 1: Erik Koolhof bezocht eind oktober de bietenoogstdag van Stichting Bovem waar veel klassieke rooimachines weer een dagje uit vet mochten.

2: Plaats 2: Op de valreep van november werd deze fotoreportage van vakbeurs Interpom Primeurs geplaatst. Marc Verplanke maakte hem en goed voor plek 2.

3: Plaats 3: Een andere recente serie op de nummer 3 namelijk de werkzaamheden bij Franzen Landbouw die in het teken stonden van tulpenbollen.

4: Plaats 4: Rooien met Agrifac, Grimme en Moreau in de suikerbieten en aardappelen op plek 4. Gefotografeerd door Herman Deuling.

5: Plaats 5: Een gemengde serie op plek 5 met foto's uit Flevoland én uit het Oldambt met de bietenoogst bij de Johannes Kerkhovenpolder.
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.