GASTFOTO'S VAN TOM VINDEVOGHEL
Door Niels in Ingekomen Foto's, dinsdag 17 februari 2009 16:00
Een gemixte fotoserie zien we van Tom Vindevoghel uit België. We zien enkele foto's van de New Holland fabriek in Zedelgem, het zaaien van erwten en het dorsen van maïs in Vlaanderen.

Een New Holland FR hakselaar op de fabriek van CNH in Zedelgem.




Erwten zaaien met twee New Holland trekkers van loonbedrijf Goemaere uit Sint-Denijs.






Claas Jaguar 970 op rupsen van loonbedrijf Gepa uit Torhout. De foto's zijn genomen bij Massey Ferguson en Claas dealer Firma Beel.



Maïs dorsen met een Claas Tucano van loonbedrijf van den Bulcke uit Waarmaarde. Het transport wordt verzorgd door Johan D'Haeye.










REACTIES
mooie foto's!!
zag vanmorgen nog een new holland fr op een dieplader naar een plaatselijke dealer rijden, wat zijn dat mooie machines!!
zag vanmorgen nog een new holland fr op een dieplader naar een plaatselijke dealer rijden, wat zijn dat mooie machines!!
mooi spul daaro
lijkt net of dr voorop die nh hakselaar een jd/kemper bek zit
lijkt net of dr voorop die nh hakselaar een jd/kemper bek zit
Kemper is toch voor alle hakselaars?
Mooie jaguar!!
Mooie jaguar!!
mooie foto"s
de eerste foto van dorsen zit geen kolf in de plant
Joris, is ook zo. NH maakt zelf geen rijonafhankelijke bekken. Standaard worden ze net als JD met Kemper uitgerust.
VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.