MASSEY FERGUSON 2100 GROOTPAKPERSEN
Door Niels in Achtergrondartikelen, vrijdag 6 februari 2009 17:11
In Nederland is de fabrikant Hesston een redelijk onbekend merk. Na heen en weer geschoven te zijn tussen Fiatagri en Case IH is het bedrijf nu ondergebracht bij AGCO.Vorig jaar kwamen de eerste grootpakpersen van hun nieuwe 2100 serie naar Nederland. Agrifoto nam een kijkje bij het persen van kuilgras in Stellendam (ZH).


Deze 30 procent moet onder andere voortkomen uit het verhoogde aantal persslagen, de vernieuwde pick-up, een vernieuwd dubbel knoop systeem en nieuwe ventilatoren die de knopers vrij van stof en gewasresten moeten houden. De nieuwe serie grootpakpersen wordt aangestuurd door het universele ISOBUS systeem wat het gedoe met verschillende monitoren in de trekker moet voorkomen.

“Het topmodel van de perslijn, het model 2190 produceert balen van het formaat 1.20m x 1.28m en is vooral in trek bij bedrijven die veel stro persen voor bijvoorbeeld energiecentrales zoals het geval is in landen als Denemarken en Groot Brittannië” verteld Joost Klok. De machine zal daar vaak het oude topmodel, de Hesston 4900 vervangen.

REACTIES
"een vernieuwd dubbel knoop systeem"
Heeft New Holland hier geen patent op of word er iets anders bedoeld?
Heeft New Holland hier geen patent op of word er iets anders bedoeld?
Mooie verbetering die achtergrondartikelen!
Mooi en goed item deze achtergrond artikelen !!
Wanner komt de volgende ?
Wanner komt de volgende ?
VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.