Resultaat 1 van 4 getoond

Foto's van Niels van der Boom - 31-7 I

Zaterdag 05 september 2020

Voor de laatste fotoreportage van juli 2020 gaan we naar Flakkee toe. Voor een nieuwe episode bij Franzen Landbouw fotografeerde en filmde we het zaaien van groenbemester en de tarweoogst. Ook andere akkerbouwers waren bezig.

foto

We beginnen met het zaaien van groenbemester op tulpenland bij Franzen Landbouw uit Dirksland. Op dit perceel legde we ook het rooien vast. Na kilveren en compost strooien kan nu het groenbemestermengsel SolaRigol erin.

foto

Door de Fendt 943 MT Vario met een 6m brede Imants Culter voorzetwoeler en daarachter de Lemken Solitair 25 zaaicombinatie.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

Op deze dag waarbij het kwik dik door de 30 graden ging genieten veel mensen van hun zomervakantie en verkoeling op het water.

foto

Eveneens in Sommelsdijk wordt er tarwe geoogst door het team van Franzen.

foto

Met de Claas Lexion 600 Terra-Trac met V900 maaibord.

foto

De combine is aan zijn 14e seizoen bezig.

foto

Fendt Farmer 308LSA Turbomatik van akkerbouwbedrijf Van der Stoep uit Sommelsdijk voor de maaibordkar.

foto


foto


foto


foto


foto

Fendt 724 Vario S4 met Veenhuis 18 ton kipper.

foto


foto


foto

Een tweede Fendt 724 Vario S4 met Veenhuis kipper.

foto


foto


foto


foto


foto


foto



Meer video's op het Agrifoto Youtube Kanaal

foto

Ook bij akkerbouwbedrijf Van der Kooij in Sommelsdijk wordt tarwe geoogst, door hun Massey Ferguson Beta 7270.

foto

MF 7718 Dyna-VT met Bijlsma Hercules 1800 kipper.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto

En een MF 7718 S Dyna-VT met Veenhuis kipper.

foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

Er zijn nog geen reacties toegevoegd.

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.