Resultaat 1 van 4 getoond

Gastfoto's van Chris Konings XIV

Woensdag 04 mei 2011

Terwijl bij menig akkerbouwer de werkzaamheden in een afrondende fase zijn beland, begint het bij menig veehouder net druk te worden. Chris ging wederom langs Arlee Tol en fotografeerde daar loonbedrijf Den Bakker die druk bezig was om de snijmais te zaaien.

Maïs zaaien

Werkzaamheden op een veld fotograferen en er dan een beetje spanning in krijgen. Dat is wat ik nastreef. Zo'n grote Case, als deze van Jan Bijl, is natuurlijk direct al fotogeniek door zijn enorme verschijning, maar het wordt pas écht iets als dat ding bijgevuld moet worden met maïszaad en kunstmest. Jan was op dat moment bezig een veld in te zaaien voor Arlee Tol.

foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto


foto
Advertentie

Reacties

12345
08-05-2011 13:57 uur
mooi werk weer collega:p
  • Reageer
  • Quote
chriskonings
08-05-2011 16:44 uur
je fotografeert ook ????
  • Reageer
  • Quote

Vul hieronder je gegevens in om een reactie te plaatsen.

Door het plaatsen van deze reactie ga je akkoord met het opslaan van bovenstaande gegevens. Hieronder valt ook je IP-adres om eventueel misbruik tegen te gaan.