Agrifoto logo
  • Home
  • Reportages
  • Video's
  • Fotografen
  • Bedrijven
  • Onderwerpen

Foto's van Jorn Gläser

Blader door 4 reportages

Gesponsord: De zoete oogst in beeld

02-03-2019

Brazilië is de grootste suikerproducent ter wereld. Het witte goud wordt uitsluitend uit rietsuiker gewonnen en ook de biobrandstof ethanol heeft suikerriet als grondstof. Grote producenten zijn voor de oogst zeer goed gemechaniseerd. Kleine producenten huren een loonwerker in.

Gesponsord: Mestaanwending XXL

18-02-2018

Het Canadese GT Custom Work is van april tot december bezig met het uitrijden van drijfmest. Met 9 dubbele tankcombinatie van Nuhn wordt jaarlijks 550.000 kuub mest verpompt. Filmmakers Jörn en Tammo Gläser van Landtechnikvideos.de brachten het bedrijf een bezoek met hun camera’s.

Gastfoto's van Jorn en Tammo Glaser

08-01-2015

Afgelopen jaar bezochten de Duitse filmmakers Tammo en Jörn Gläser Australië. Daarvan zijn drie DVD's verschenen met daarop de grootste landbouwmachines ter wereld. Wat te denken van een 65 meter zaaimachine of combines met een grootpakpers. Hierbij een foto impressie.

Gastfoto's van Jörn en Tammo Gläser

18-12-2014

Het Luxemburgse loonbedrijf Reiff is een van de grootste in de Benelux. Met een enorme vloot van Fendt trekkers worden allerhande werkzaamheden uitgevoerd. Tammo en Jörn Gläser, van Landtechnik Videos, filmde een jaar lang alle werkzaamheden.

  • 1
  • Voorwaarden
  • Over ons
  • Help
  • Contact
  • Cookiebeheer
Copyright © 2005 - 2025 Agrifoto