Agrifoto logo
  • Home
  • Reportages
  • Video's
  • Fotografen
  • Bedrijven
  • Onderwerpen

Foto's van Mts C. Westerbeke & M. Braber - Middelharnis

Blader door 4 reportages

Gastfoto's van Thomas Brijs

10-02-2018

Door de natte herfst en winter moet er in sommige landsdelen nog flink wat werk gebeuren. Zo ook in het zuidwesten. Thomas fotografeerde hoe verschillende bedrijven op Flakkee bezig waren met ploegen. Ook werden op 7 februari de eerste uien geplant.

Gastfoto's van Thomas Brijs II

25-12-2017

Nog een fotoserie met herfstwerkzaamheden op eiland Goeree-Overflakkee van Thomas. Aardappelen, knolselderij en cichorei werd er gerooid. Daarnaast spotte hij ook een hakselaar in de maïs en gingen ook in dit tulpengebied de bollen in de grond.

Gastfoto's van Thomas Brijs

22-07-2017

Na het voorjaar schakelen we rap op naar de zomer. Op Goeree-Overflakkee fotografeerde ook Thomas de eerste combines in actie. We zien het dorsen van graszaad met 4 New Holland combines en 1 Claas. Ook worden uien en tulpen gerooid.

Gastfoto's van Thomas Brijs V

18-08-2016

Op Flakkee zette Thomas ook weer een aantal combines op de foto. Onder andere 4 machines die op één stuk graszaad aan het dorsen waren. Maar, ook voor het rooien van aardappelen en opladen van uien is aandacht. Tuinbonen en mest komen ook voorbij.

  • 1
  • Voorwaarden
  • Over ons
  • Help
  • Contact
  • Cookiebeheer
Copyright © 2005 - 2025 Agrifoto