GASTFOTO'S VAN HERMAN DEULING XIII
Door bartrijnhout in Ingekomen Foto's, vrijdag 11 april 2014 14:00
Kali spuiten, zaaien, kunstmest strooien en slootkanten herprofileren. Het is zijn de werkzaamheden die we in deze fotoserie van Herman Deuling kunnen zien. Deze werkzaamheden werden gedaan met ondere andere twee Fords, een Vervaet Hydro Trike en een Case.
New Holland T7.220 met een Evers vastetand cultivator en Accord Säcompactor zaaimachine van Schoenmaker Agri B.V. uit Vlagtwedde.
Ford 8630 Powershift met een Hemos taludvijzel van loonbedrijf Over uit Emmer-Compascuum.
Ford 8830 Powershift met een Bos walkantenfrees.
Renault truck met een tank oplegger van Van Der Stelt B.V. uit Beverwijk zorgde voor de aanvoer van de kali.
Vervaet Hydro Trike met spuitboom van Van Der Stelt B.V. uit Beverwijk.
Case IH CS 94 met een Amazone ZA-M 1500 kunstmeststrooier van Kasper Albers uit Zandberg.
REACTIES
Door Fordman op zaterdag 12 april 2014 08:15
De oudjes doen het nog goed. Mooie Fords!
Door charel op zondag 13 april 2014 09:40
stuk goedkoper als met de kraan zo die slootkanten optrekken lijkt me. Zijn ze ook een beetje stevig?
VOEG EEN REACTIE TOE
U dient ingelogd te zijn om te kunnen reageren. Vul hieronder uw gebruikersnaamen wachtwoord in of registreer u als lid op Agrifoto.